Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 3 let


PRÁVĚ PROBÍHÁ ZÁPIS na kurzy leden - březen 2018

Sportovní a rekreační areál PRAŽAČKA - http://www.prazacka.cz/

Za Žižkovskou vozovnou 19/2716, Praha 3 – Žižkov

  • Tram č. 1, 9 – zastávka Vozovna Žižkov
  • Bus č. 133, 136, 207 – zastávka Na Ohradě

Nový kojenecký bazén pro děti od 6 měsíce do 3 let na Praze 3 Žižkov

Jedná se o zcela uzavřený prostor pouze pro účastníky kurzu plavání pro děti – výukový bazén, šatnové zázemí se sprchami a dětský koutek. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Bazén není přístupný veřejnosti.

Bazén o rozměrech 4,5 x 5 x 1,2 metru je vhodný pro děti od 6 měsíců, teplota vody cca 31 °C.

Maximálně 6 dětí ve skupině


Sauna u bazénku pro všechny účastníky našich kurzů ZDARMA!!!!!!

Pro vstup na lekce do kojeneckého bazénu na Pražačce není potřeba vstupní kartičky, paní na recepci mají aktualizované seznamy účastníků na daný den, stačí nahlásit jméno dítěte a obdržíte klíče od skříňky, klíče je nutné vrátit nejpozději do 45 minut po skončení lekce, pokud potřebujete být v herničce mimořádně déle, vraťte prosím klíček od skříňky a pak se do herničky opět vraťte – je tam málo skříněk, tak aby si maminky z dalších kurzů měly kam dát věci. Před vstupem do „čistých prostor“ Pražačky (až za pokladnou) jsou umístěny igelitové tašky na boty, prosím vyzujte si boty a dejte do tašky, vstup v botách zakázán – vše označeno. U kojeneckého bazénu je k dispozici pro účastníky kurzu malá sauna zdarma.

Doprovodu (např. tatínek, babička, dědeček atd.) je vstup do prostoru výukového bazénu povolen pouze po převlečení do čistého trička a kraťasů nebo plavek, dále musí mít vhodnou obuv k vodě nebo jít naboso. Venkovní obuv ani oblečení není dovoleno z důvodu přísných hygienických podmínek, které se nutné v prostorách výukového bazénu určeného pro kojence dodržovat.  Doprovod vstupuje s dítětem – není třeba dopředu hlásit. Žádné další poplatky za doprovod nejsou účtovány.

Aklimatizace - dětský koutek -  k využití před a po plavání...

Sprchy